Printel Desteği İle MyQ Doküman Yönetimi ve Mobil Yazdırma

MyQ, Printel tarafından desteklenen, baskı ortamınızı etkin bir şekilde yönetmek, optimize etmek ve ilgili süreçlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış baskı çözümüdür. 

MyQ Nasıl ÇAlışır?

MyQ desteklediğimiz markalarla uyumludur.

MyQ Yazdırma Yönetimi 1
MyQ Yazdırma Yönetimi 2
MyQ Yazdırma Yönetimi 3
MyQ Yazdırma Yönetimi 4

MyQ X Mobile Print ile ofiste veya hareket halindeyken baskı ortamınızı yönetebilirsiniz. MyQ, MyQ uygulamasıyla (iOS ve Android) cep telefonunuzdan kimliğinizi doğrulamanıza ve işlerinizi yazıcıya göndermenize olanak tanır.

MyQ ile belgelerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Kullanıcıyı cihazla etkileşim kurmadan önce, etkileşim sırasında ve sonrasında kapsayan güvenlik katmanı. MFp kimlik doğrulama, güvenlik fligranı ve en son güvenlik politikaları.

Akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya PC’nizi kullanarak herhangi bir engel veya sınırlama olmaksızın OneDrive, Google Drive ve diğer bulut depolarınızdan yazdırın. Aygıt ister normal ofisinizde ister ev ofisinizde olsun, bulut klasörlerinize doğrudan yazıcının panelinden de göz atabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Baskı Arayüzü

Yalnızca kullanıcının ihtiyacı olan özellikleri gösteren bir panel ile çalışanların yazıcının karmaşık ayarlarını sadeleştirmek için harcadıkları zamandan tasarruf edersiniz.

MyQ Gömülü Terminal, anlaşılması kolay, kullanıcı dostu bir arayüzdür. Herhangi bir cihazda oturum açtıktan sonra gösterilen işlevler, kullanıcının özel ihtiyaçlarını ve en sık gerçekleştirdikleri görevleri yansıtacak şekilde ayarlanabilir ve bunları tek bir tıklamayla kullanılabilir hale getirir. 

MyQ yüklü yazıcılar insanlarla daha hızlı çalışır

Doğru ayarları bulmaya çalışırken yazıcının kontrol panelinde geçirdiğiniz zaman tahmin ettiğinizden fazladır. MyQ ile Gömülü Terminalin ana ekranı basittir ve işlevler otomatik olarak gerçekleştirilecek şekilde ayarlanmıştır, böylece yazıcı başında kaybettiğiniz saatler daha verimli kullanabileceğiniz ekstra zamana dönüşür. 

Şirketinize Özel Yazıcılar

MyQ Tema Düzenleyici ile kullanıcı arayüzünün düzenini stilinize veya kurumsal tasarımınıza göre ayarlayın. Bu sizin zevkiniz ve yaratıcılığınızla sınırlıdır. Arka plan, simgeler, butonlar ve diğer birçok şey istediğiniz gibi görünebilir. Ve her yazıcının ekrana kuruluşunuzun logosunu yerleştirebilirsiniz.

MyQ’yu Test Edin

İster ofisinizde ister Printel demo yazıcılarında MyQ’yu test edebilir özelliklerini yakından inceleyebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi