HP PageWide P57750dw
HP PageWide Managed Color MFP P77940dn
Lexmark MS823dn

Yazıcı Servisi: Fotokopi Tamir & Bakım Servisi

Printel Teknik Servis Hizmetleri

Her tip MFP ve Printer yazıcı için tamir ve bakım servisi. Sınırsız yedek parça desteği, orjinal toner.

Servis Talebi

Printel Yazıcı Servisi, tüm yazıcı modellerinde uzmanlaşmıştır. Lazer yazıcılar, HP Designjet Plotter ve Fotokopi makinesi onarımları dahil olmak üzere aynı gün yerinde yazıcı servis hizmet sunuyoruz. 

Yazıcı Bakım, Onarım Servisi

Teknik servis personelimizin tamamı Hewlett Packard, Epson, Oki, Kyocera, Lexmark, Brother, Ricoh, Konica Minolta ve Canon, Sharp, Toshiba dahil birçok yazıcı modelinde deneyimli ve eğitimlidir. Ayrıca fotokopi makinelerine geçici onarım esasına göre veya sözleşmeli yönetilen baskı hizmeti (MPS) anlaşmasına göre servis verebiliriz. Ayrıca ihtiyaçlarınıza özel kiralama seçenekleri, kopya başı maliyet sözleşmeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazıcı Servisi, Fotokopi Tamir, Bakım
Yazıcı Servisi, Fotokopi Tamir, Bakım

Tasarruf ettiren çözümler

Kurumsal Yazıcı Kiralama

Şirketlerin çoğu yazdırma hizmetleri için çok fazla para ödüyor. Bizimle çalıştığınızda nasıl ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğrenmek için hemen müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Fotokopi makinesi toner dahil bakım sözleşmelerinin çoğunda (yönetilen baskı hizmeti) mono baskı başına 0,005 usd ve renkli için baskı başına 0,05 usd başlayan fiyatlarımızı inceleyin.

Yazıcı Servisi, Fotokopi Tamir, Bakım

Yazıcı Onarımı, Orjinal Donanım ve Sarf Malzemeleri

  • Lazer yazıcı onarımı – aynı gün onarımlar mevcuttur
  • Uzman HP Designjet plotter onarım ve bakımı
  • Profesyonel Yazıcılar ve Fotokopi Makineleri,
  • Tarayıcılar için bakım sözleşmesi
  • Yerinde yazıcı servisi ve onarımları
  • Fotokopi makineleri aynı gün onarımlar
  • Dot Matrix yazıcı onarımları – aynı gün onarımlar mevcuttur
  • Yazıcı Parçaları ve Sarf Malzemeleri satışı
Yazıcı Servisi, Fotokopi Tamir, Bakım

Teknik Servis Gücümüz

2020 yılında yaklaşık 13.000 cihazdan gelen arıza bildirimlerinin:

%55’ine aynı gün

%44’üne ertesi gün.

%0,5’ine  2 gün içinde

%0,5’ine 3 gün içinde

Servis vermiş bulunuyoruz.

Bayi Bul

Yetkili Servisi Olduğumuz Markalar

Lexmark çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel lexmark yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.

HP marka çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel HP yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.

Ricoh çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel Ricoh yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.

Epson marka çok fonksiyonlu yazıcılardan tek renk performans yazıcılarına kadar tüm profesyonel Epson yazıcılarına orjinal donanım ve sarf malzemeleri ile bakım ve onarım desteği verebiliriz.

Lexmark Servis

Printel, tüm Lexmark yazıcı onarım sorunlarınızı çözmekle kalmayıp, ileriye dönük baskı maliyetlerinizi azaltabilecek tasarruf stratejileri de sağlayacak bilgi ve deneyime sahiptir.

Lexmark yazıcı onarım servisimizde çoğu hata aynı gün veya sonraki iş günü çözülür. Günümüzün kağıtsız kültüründe bile,  tam işlevli bir Lexmark yazıcı veya fotokopi makinesine sahip olmanın ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. Lexmark yazıcınızla ilgili acil sorunu gidermenin yanı sıra teknik servis ppersonelimiz, gelecekte sorun yaşayabileceğiniz temel alanları belirleyen bir çoklu test prosedürü gerçekleştireceklerdir.

Yazıcınızın durumu hakkında size kapsamlı bir rapor sunarak, önümüzdeki aylarda neyle karşı karşıya kalabileceğinizi önceden bilmenizi sağlarız. Lexmark Designjet, Lexmark tarayıcınız, Lexmark MFP veya Lexmark plotter cihazınız sorun yaşıyorsanız yardımcı olabiliriz. Lexmark yazıcınızı baştan sona temizleyip yeniden birleştirerek, zaman içinde birikme eğilimi gösteren kağıt sıkışmaları veya çirkin mürekkep lekelerinin oluşmamasını sağlarız.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark MX722ADE

Büyük çalışma gruplarını bile tatmin edecek özelliklere ve performansa sahip çok işlevli ürün olan Lexmark MX722ade ile 70 ppm 'ye kadar daha hızlı basın.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark MS823dn

Lexmark MS823dn, 4.2 saniyeye varan ilk sayfayı, dakikada 65 sayfaya * kadar çıktı ve iki taraflı yazdırma özelliğine sahiptir.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark MS521dn

Güçlü işlemcisi, dakikada 46 sayfalık çıktı, gelişmiş güvenlik ve yerleşik dayanıklılığı ile MS521dn, orta boy çalışma gruplarının tüm mono baskılarındaki başarısını destekler.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark MX521ADE

MX521ADE, dakikada 46 sayfaya kadar baskı hızı *faks donanım özelliği ile çom işlevli, ekonomik ve hızlı bir cihazdır.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark CX725DE

Lexmark CX725de, kişisel çıkış aygıtı olarak kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip bir pakette, çalışma grubu düzeyinde baskı performansı ve gelişmiş tarama özellikleri sunar.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark MX912DXE

300.000 sayfalık maksimum aylık iş hacmi, dakikada 65 sayfaya kadar çıktı, gelişmiş özellikler ve SRA3 / 12 "x18" baskı özelliği.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark CX924DXE

3500 sayfalık tepsi girişi, SRA3 / 12x18 çıktı, kopyalama, tarama, faks ve isteğe bağlı sonlandırma seçenekleri sunan çok formatlı, dakikada 65 sayfaya kadar baskı hızına sahip MFP.

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Lexmark CX921DE

Lexmark CX921de 35 ppm baskı hızı, SRA3 / 12x18, özellikleri, fotokopi, tarama, faks ve isteğe bağlı son işlem kombinasyonuyla zorlu iş yüklerini destekler.