Printel’den kurumsal yazıcı kiralama, Türkiye çapındaki iş projeleri, etkinlikler ve sezonluk ofis ihtiyaçları için mükemmel çözümdür.

HP, Lexmark, Ricoh, Canon, Brother ve diğer birçok marka yazıcı, siyah beyaz, renkli, lazer yazıcı, mürekkep püskürtmeli ve çok işlevli (MFP) yazıcı kiralamalarında rekabetçi kiralama fiyatları sunuyoruz. Türkiye çapında yerel teslimat, kurulum ve hizmet ile Printel tüm yazıcı kiralama ihtiyaçlarınız için tek çözüm noktasıdır.

Kısa Süreli Yazıcı Kiralamayı Kolaylaştırıyoruz

Yazıcılar: Modern iş uygulamaları için kritik öneme sahiptirler ve genellikle kurumsal etkinliklerde, ticari fuarlarda, kongrelerde her tür ve boyuttaki diğer etkinliklerde kulanılırlar. Printel, basit lazer yazıcılardan tarayıcılara, çok işlevli yazıcılara ve çizici yazıcılara kadar çok çeşitli kiralık yazıcı seçeneği sunar.

Deneyimli ekibimiz ihtitaçlarınız ve yazıcı kiralama nedenleriniz hakkında bilgi edinmek için zaman ayıracaktır ve güvenilir bir teknoloji kiralama ortağına erişim elde edeceksiniz. Daha sonra, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak yazıcı türü konusunda önerilerde bulunacak ve doğrudan mekanınıza veya ofisinize teslimatı koordine edeceklerdir.

Kurumsal yazıcı kiralama hakkında daha detaylı bilgi edinmek için temsilcimizle görüşün, her seviyede yazdırma ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılayacak tecrübe ve donanıma sahibiz.

Markaya Göre Yazıcı Kiralama

HP Yazıcı Kiralama

A4, A3 kağıt boyutları ve 4600 yaprağa kadar kapasite üzerine yüksek hacimli, siyah beyaz baskı. Enerji tasarrufu özellikleriyle yazıcınızın kiralama maliyetini kontrol edin. 1200 X 1200 dpi, 40 ppm, 12 x 18in’e kadar printer seçenekleri.

Lexmark Yazıcı Kiralama

Tipik sayfa boyutlarının, ortalama yazdırma hızlarının ve normal servis aralıklarının ötesine ihtiyaçlarınız olduğunda, Lexmark’ın çok yönlü, çok formatlı renkli MFP ailesi olan CX920 Serisi, güçlü baskı, fotokopi, tarama, faks ve isteğe bağlı son işlem kombinasyonuyla ağır iş yükleri ile başa çıkabilmenizi sağlar. CX920 Serisi, Lexmark’ın sofistike ürün fikirlerinin, entegre özellikleri ve hizmet portföyünün birleşik avantajlarını sunmaktadır.

Yazıcı Kiralama Maliyetleri

YAzıcı maliyetlerinin bir kısmını azaltmanın iyi bir yolu doğru tedarikçi ve orjinal toner kullanımıdır. Düşünmeniz gereken diğer bir konu ihtiyacınız olan yazıcı türüni doğru belirlemektir. Printel ihtiyaçlarınızdan herhangi birini verimli bir şekilde karşılayacak uzmanlığa ve envantere sahiptir.

Yazıcınızla birlikte bir fotokopi makinesi almayı mı düşünüyorsunuz? Neden tarama ve kopyalama yapabilen hepsi bir arada çok fonksiyonlu yazıcı seçmiyorsunuz? Printel’deki uzman temsilcilerimiz, yazıcı kiralama maliyetlerinizi düşürmek için en iyi kararı vermenize yardımcı olacak tüm bilgilere sahiptir. Fiyat teklifi için dilediğinizde tüm Türkiye’den arayabilirsiniz.

Yazdırma parkurunuzu nasıl oluşturmak istersiniz?

İşinizin gereksinimlerine en uygun cihazlarla yazdırma platformları ve ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemelerinin tedariği için bizi arayabilirsiniz.