Printel Büro Mak. Tic. Ltd. Şti.

20. yılımızda, yeni markamızla yeni hedeflere

Sürüdürülebilir doküman yönetimi ve güvenli yazdırma çözümlerimiz ile hizmetlerimizi sürekli geliștiriyoruz.

 

Bursa’da bașlayan, daha sonra İstanbul ve İzmir Șubeleri ile büyüyen șirketimiz, 46 adet bayi ve 45 personeli ile Türkiye’nin önde gelen döküman yazdırma ve güvenlik çözümleri sağlayıcı șirketlerinden biri haline gelmiștir.

Printel, çevresel sürüdürülebilirlik mevzuatını hizmetlerine entegre ederek doğaya saygılı teknoloji ve politikalarla yoluna devam etmektedir.

Çevre Politikalarımız İletişim
Hakkımızda

Döküman Yönetimi, Güvenli Yazdırma

Hem ekonomik hem güvenli yazdırın

Sayfa Başı Maliyet
lexmark printel

Dokümantasyon Yazılımları

PaperCut MF

PaperCut

Duyuru

Elektroser Büro Makinaları Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti olarak faaliyet gösterdiğimiz şirketimizin resmi adı Printel Büro Makinaları Tic. Ltd. Şti. olarak değişecektir. Yeni şirket ünvanımız 03.03.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır. İş süreçlerinizi yeni kurumsal kimliğimize göre düzenlemenizi ve kurum içi gerekli bilgilendirmeleri yapmanızı rica ederiz. Geçiş sürecinde aksama yaşanmaması için işbirliğine hazır olduğumuzu da ayrıca bildirmek isteriz.

 

Vergi Numarası, Vergi Dairesi, Banka Hesap Numaraları, Telefon numaraları değişmemiştir. Muhasebe departmanımızın eposta adresi muhasebe@printel.com.tr şeklinde güncellenmiştir. Bununla birlikte eski eposta adreslerimiz bir süre daha kullanılabilir olacaktır.

Hakkımızda

Printel ile tüm teknolojilere erişiminiz var!

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

%40’a kadar daha düşük yazdırma maliyetleri

Güvenli Yazdırma, Dokümantasyon

info@printel.com.tr