Tomboprint Baskı Yönetimi 1

Baskı Yönetimi Yazılımı

Printel Desteği İle

Tomboprint, Printel tarafından desteklenen, baskı ortamınızı etkin bir şekilde yönetmek, optimize etmek ve ilgili süreçlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir yazılımdır.

Tomboprint Nasıl Çalışır?

Tomboprint desteklediğimiz markalarla uyumludur.

Tomboprint Baskı Yönetimi 2
Tomboprint Baskı Yönetimi 3
Tomboprint Baskı Yönetimi 4
Tomboprint Baskı Yönetimi 5

Yazıcıları toner ve kağıt tedariki, olası sorunlar için izleyin ve destek personelini hızlı bir şekilde yönlendirmek için yardım masası biletleri oluşturun.

Kimlerin yazdırabileceğini kontrol edin, kartları ve PIN’lerle erişimi yönetin, gizliliği sağlayın ve dolaşım kullanıcılarını destekleyin.

Kullanıcıya veya iş birimine göre hesap, s/b ve renkli baskılar için baskı kotaları uygulayın, tüketimi raporlayın ve kontrol edin.

Güvenli Delegasyon

Çıktılar iş arkadaşlarına veya asistanlara devredilebilir. Baskı işleri, yöneticiler bir yazıcıya yürümek yerine kartlarını sunan asistanlar tarafından serbest bırakılabilir. Dolaşım kullanıcıları, kuruluştaki herhangi bir yazıcıdan yazdırabilir veya tarayabilir. Sadece kartınızı okuyun veya PIN girin ve herhangi bir yazıcı sizindir, sadece tek bir yazıcı sürücüsüyle.

Yazıcı Uygulamalarını Otomatik Keşfedin ve Yükleyin

Uygulamaları yazıcılara keşfeder ve otomatik olarak yükler. Her yazıcıyı tek tek ziyaret etmenize gerek yok.

Active Directory Entegrasyonu

Dizin hizmetleriyle entegre edin ve tüm kullanıcı ve grup bilgilerini çekin. Bu tür bilgiler muhasebe ve kontrol politikalarında doğrudan kullanılabilir.

Erişim Kontrolü ve Kotalar

Kimin neyi, nerede ve ne kadar yapabileceğini kontrol edin ve sınırlayın. TomboPrint, erişim kontrolü ve belirli kotaları kullanıma sokma ile ilgili çok karmaşık iş durumlarını destekler. Kullanıcı, iş birimi veya kendiniz tanımlayacağınız herhangi bir keyfi maliyet merkezine göre tüketim hakkında rapor. İşletme içi geri ödemeler için maliyet kontrolünü kullanın.

Tomboprint Baskı Yönetimi 1

Tomboprint’i Test Edin

İster ofisinizde ister Printel demo yazıcılarında Tomboprint’i’ test edebilir özelliklerini yakından inceleyebilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi