Tipik sayfa boyutlarının, ortalama yazdırma hızlarının ve normal servis aralıklarının ötesine ihtiyaçlarınız olduğunda, Lexmark’ın çok yönlü, çok formatlı renkli MFP ailesi olan CX920 Serisi, güçlü baskı, fotokopi, tarama, faks ve isteğe bağlı son işlem kombinasyonuyla ağır iş yükleri ile başa çıkabilmenizi sağlar. CX920 Serisi, Lexmark’ın sofistike ürün fikirlerinin, entegre özellikleri ve hizmet portföyünün birleşik avantajlarını sunmaktadır.

Verimlilik için tasarlandı

Lexmark CX920 serisi, kapsamlı standart özellikleri, birden çok kağıt formatını işleyebilme yeteneği, çeşitli hız ve yapılandırmalarla esnek bir MFP’ye ihtiyaç duyan orta ila büyük çalışma grupları için idealdir. Yüksek kaliteli SRA3 renkli çıktısı ve yüksek hacimli kapasitesi, mevcut A4 yazıcı gruplarının yeteneklerini de tamamlar.

Dayanıklılık ve Hız

Hız çoğu durumda bir yazıcının önceliğidir. Yazdırma, tarama, kopyalama işlemlerini verimli bir biçimde çalıştırıyor olmanız gerekir. CX920 serisi, dayanıklılığı artıran ve çalışma sürekliliğini desteklemek için kesintileri en aza indiren mühendislik ile hız üzerine inşa edilmiştir.

Hız önemlidir: CX920 serisi, 4.9 saniyeye varan ilk sayfa çıktısı ile, modele bağlı olarak dakikada 65 sayfaya ulaşabilir.

Hızlı tarama: Tüm modeller olağanüstü tarama hızı için dakikada 160 yüze kadar tarama yapar. Karışık sayfalar, sayfa düzeyinde sıkışma giderme, standart OCR ve “sınıflandır ve yönlendir” seçeneği ile yüksek hızlı otomatik tarama gereksinimlerini karşılar.

Maksimum hacim: Modele bağlı olarak, 150.000 ila 275.000 sayfa arasında değişen maksimum aylık iş kapasitesiyle zorlu çıktı gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Kağıt kapasitesi: Yüksek hacim için yapılandırılmış, en fazla 6.650 yapraklık giriş kapasitesi en büyük iş yüklerinin altında kalkabilir.

Uzun vadede toner: Yedek kartuşlar 34.000 adede kadar siyah-beyaz veya renkli sayfa basabilir.

Uzun servis aralıkları: Isıtıcılar ve geliştirici üniteleri çalışma süresi için sırasıyla 720.000 ve 600.000 sayfaya kadar baskı üretir.

Akıllı ve erişilebilir bir MFP

Bir MFP’yi hem sorunsuz hem de verimli kılan özellik yanıt verme yeteneği, sezgisel bir arayüz, üretkenliği artıran uygulamalar ve iyi planlanmış erişilebilirlik özellikleridir. CX920 serisi hepsine sahiptir.

Performans için güç: Hem duyarlı kullanıcı arayüzü hem de olağanüstü görüntüleme hızı için 1,2 GHz Dört Çekirdekli işlemci ve 2 GB bellek (4 GB’a genişletilebilir) standartgelir.

Kolay kullanım: Lexmark’ın kendi e-Task arayüzüne sahip, 25 cm’lik parlak, parlak renkli dokunmatik ekran her adımda size yol gösterebilen simge ve metin odaklı bir deneyim yaratır. Kolay belge yazdırma ve dosya aktarımı için ön tarafında kullanışlı bir USB bağlantı noktası bulunur.

Çözümler: Ürünle birlikte gelen çözüm uygulamalarıyla kullanıcı deneyiminizi ve üretkenliğinizi artırır. Özel ihtiyaçlarınıza veya endüstrinize göre uyarlanmış isteğe bağlı uygulamalarla cihazınızı özelleştirebilirsiniz. Mevcut yazılım geliştirme kitleriyle kendi uygulamalarınızı bile oluşturabilirsiniz.

Sabit disk geliştirme: CX920 serisinin standart sabit diski, harmanlama ve genel sistem duyarlılığı gibi işlevleri geliştirirken iş arabelleği gibi verimliliği artıran özelliklere olanak tanır.

Erişilebilirlik: Entegre sesli yönlendirme, standart bir kulaklık jakı, eğilebilir kontrol paneli ve hem standart erişilebilirlik “kaydırma” hareketlerini hem de isteğe bağlı bir USB klavye kullanma yeteneği vardır.

Standart OCR ve gelişmiş yönlendirme seçenekleri

Her Lexmark CX920 serisi cihazda taranan bir sayfada yazdırılan karakterleri aranabilir metne dönüştürebilen dahili optik karakter tanıma (OCR) yazılımı bulunur. Dosyayı USB sürücüye kaydedebilir, e-posta ile gönderebilir veya yönettiğiniz yazılımla daha fazla işlem veya entegrasyon için bir ağda paylaşabilirsiniz.

Temel OCR’nin ötesinde, Lexmark’ın isteğe bağlı AccuRead Automate yazılımı, herhangi bir CX920 modelinin dosya adlandırma ve dizine ekleme özellikleri için önemli bilgileri çıkarırken belgelerin kilitlenmesini, otomatik olarak sınıflandırmasını ve yönlendirmesini sağlar. Ek bir sunucuya gerek yoktur. AccuRead Automate, cihazda her şeyi yapar ve manuel veri giriş hatalarını ortadan kaldırarak iş süreçlerini hızlandırır.

Profesyonel çıktılar

Herhangi bir ağ ortamında renkli çıktı ve hız performansınızı artırabilrisiniz.

Pro renk: En kritik renkleri eşleştirir, spot ve RGB renklerin kolay eşleşmesi için PANTONE® kalibrasyonu, gömülü renk örnek sayfaları ve Lexmark Renk Değişimi araç kutusu ile mükemmel doğrulukta renkli çıktılar alabilirsniz.

Gelişmiş son işlem: Çok konumlu zımbalama, delik delme, kitapçık, sırttan zımbalama ve üçe katlama gibi isteğe bağlı son işlemlerle şirket içi üretim kapasitenizi artırabilir ve yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantısı: Gigabit Ethernet bağlantı noktaları tüm modern ağlara bağlanabilir. Çift USB 2.0 ile arka bağlantı noktaları ayrı aygıtlarla arabirim oluşturabilir. İsteğe bağlı kablosuz ve fiber optik kartlar yetkili kullanıcı çevrenizi daha da genişletir.

Yazdırma parkurunuzu nasıl oluşturmak istersiniz?

İşinizin gereksinimlerine en uygun cihazlarla yazdırma platformları ve ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemelerinin tedariği için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir