MFP’ler, tek bir yerden işleme seçenekleri sunarak ofis ortamını basitleştirir. Yazdırma, fotokopi, faks ve tarama işlevlerinin tümü aynı sistem tarafından gerçekleştirilebilir. Yedek motor ihtiyacını ortadan kaldırır. Modeller, dakikada 17 sayfa (ppm) ile 135 ppm arasında değişen hızlarda kopyalama, yazdırma, tarama ve faks işlevlerini yerine getirir ve bu işlevleri birleştiren kompakt birimlerden, yüksek hacimli çoğaltma, yazdırma ve yüksek çözünürlüklü görüntü tarama özelliklerine sahip tam özellikli sistemlere kadar çeşitlilik gösterir.

Çok İşlevli Yazıcılar

Çok işlevli yazıcılar (MFP’ler), renkli kopyalama, ağa bağlı yazdırma ve belge yönetimi ihtiyaçlarınız için çok çeşitli çözümler sunar. Projeniz ister yıllık bir rapor ister bir çalışan bülteni olsun, yüksek güçlü renkli iletişim üretimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Renkli MFP’ler dakikada 20 ila 90 sayfa (ppm) arasında değişen hızlarda çalışır. Sunduğumuz tüm yazıcılar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün Printel ile iletişime geçin. Doğru cihazı seçme sürecinde size rehberlik etmekten mutluluk duyarız.

Siyah Beyaz Çok İşlevli Yazıcılar, ekonomik çok işlevli yazıcılar (MFP’ler) ayrıca kopyalama, ağa bağlı yazdırma ve belge yönetimi ihtiyaçlarınız için çok çeşitli çözümler sunar.

İş yeriniz ister küçük bir ofis, kurumsal departman, çalışma grubu, ister merkezi yeniden üretim departmanı veya ödeme karşılığı baskı, sayfa başı maliuyet işi olsun, cihazlarımız ve yazılımlarımız şirketinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

Bireysel ihtiyaçlar için birden fazla cihaz taşımak yerine, hepsini yapacak tek bir cihaz düşünün. Ayrıca, ekipmanınızı birleştirmek de verimliliğinizi artırabilir. Ayrıca, her kullanıcının tarama veya faks gönderme becerisine ihtiyaç duymayacağının farkındayız. Basit baskı ihtiyaçları için, Printel eksiksiz bir masaüstü lazer yazıcı serisine de sahiptir.

Piyasadaki yazıcı markaları ve sayısı arttıkça kurumsal yazdırma hizmetleri için uygun bir seçenek bulmak karmaşık hale gelmekte.

Bu karmaşa hepsi bir arada yazıcılar olarak adlandırdığımız çok fonsiyonlu printer alanında daha belirgindir. Her büyük yazıcı üreticisi, baskı, fotokopi, faks ve tarama özelliklerini bir arada sunan hepsi bir arada (MFP) yazıcılar üretir ve hepsi kendi türünün en iyisi olduğunu iddia eder. Ancak sizin için doğru seçeneği seçmeden önce dikkate almanız gereken bazı hususlar vardır.

Öncelikle, en çok önem verdiğiniz özellikleri belirlemelisiniz. Baskı yeteneği en önemliyse, dakikada daha fazla sayfa yazdıran veya daha yüksek kaliteli sonuçlar veren yazıcıyı seçtiğinizden emin olun. Tarama ve kopyalama sizin için daha önemliyse, sayfaları kopyalayıcıdan geçiren bir besleyici veya bir üst desteleyen bir fotokopi mi tercih edeceksiniz?

Çok fonksiyonlu ya da hepsi bir arada yazıcı seçmeden önce bütçenizi aklınızda bulundurmanız gerekir. Genellikle bir dizi özellikle birlikte geldiklerinden, hepsi bir arada yazıcılar pahalı olabilir. Bütçenizi belirleyin ve favori cihazınızı seçme zamanı geldiğinde ona bağlı kalın.

Son olarak, alan gereksinimlerinizi unutmayın. Hepsi bir arada yazıcılar, tek veya çok işlevli alternatiflerinden daha büyük olma eğilimindedir. Yazıcıyı nereye yerleştireceğinize ve o konumda yazdırma işlerini sorunsuz yapaıp yapamayacağınızı düşünün.

Artık ne aradığınızı ve onu nasıl bulacağınızı bildiğinize göre, şu anda mevcut olan en iyi hepsi bir arada yazıcılar için seçimlerimizi okuyun. Üst düzey seçeneklerden her bütçeye uygun seçimlere kadar modeller tüm baskı ihtiyaçlarınız için idealdir.

Yazdırma parkurunuzu nasıl oluşturmak istersiniz?

İşinizin gereksinimlerine en uygun cihazlarla yazdırma platformları ve ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemelerinin tedariği için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir