Sayfa başı maliyet yazıcı kiralama sistemi ve aktif yazıcı yönetimi ile ofis baskı maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Yazıcı giderleri genellikle gözden kaçar, ancak bu cihazların toner, kağıt ve enerji harcamaları bütçenize eklenir. Printel’in Saya Başı Maliyet Yönetimi çözümü ile fotokopi ve yazıcılarınızı yönetin ve kontrol edin.

Baskı hataları maliyetleri artıran durumların başına gelir. Yazıcıda veya çok işlevli yazıcıda (MFP) yazdırılacak belge hatalı seçilir yada siyah beyaz yazıcıya renkli bir çıktı gönderilir ve çöpe gider. Bu durum sadece kağıdı israf etmekle kalmaz, aynı zamanda toner israfı, zaman ve elektrik israfıdır.

Sayfa Başı Maliyet Yönetimi

Sayfa Başı Maliyet Yönetimi çözümlerimizle bu çok yaygın atık fırsatlarına karşı koruma sağlamak için önlemler oluşturabilirsiniz. Belgelerinizi yayınlamadan önce aygıtta yazdırma kuyruğunuzu görüntüler ve onaylarsınız. Kaynakları korumak ve verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için işleri yazıcılara otomatik olarak yönlendirebilirsiniz.

sayfa başı maliyet
Printel Sayfa Başı Maliyet Yazıcı çözümleri

Printel yazdırma çözümleri ile yazıcılarınızı kimin ve nasıl kullandığını bilirsiniz. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinalarınızın nasıl ve kim tarafından kullanıldığını bilmediğinizde, kullanım ve atık konusunda doğru yönetim kararları vermenizi sağlayan çözümleri sunarız.

Cihazlarınız birden çok kullanıcı ve birden çok departman tarafından paylaşılıyorsa iş takibi daha zordur. Yazdırma uygulamalarınızı iyileştirmek için öncelikle yazıcı ağınızın nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Kopya Başı Maliyet Yönetimi ile hem bireysel kullanıcı hem de departman bazında kullanımı takip edebilir ve kullanabileceğiniz değerli bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı davranışını daha iyi kontrol edebilirsiniz.

Örneğin renkli baskı yapabilen veya diğer maliyetli baskı seçeneklerini kullanabilen kullanıcıların sayısını sınırlayabilir ve daha uygun maliyetli bir yazıcı maliyeti sağlayabilirsiniz. Ek olarak, Yazıcı Yönetimi çözümlerimizle kesintiye neden olabilecek sorunlar hakkında anında uyarılırsınız.

Yazıcı maliyetlerini düşürmek merkezi bir yönetim ve doğru verilerle başlar. Sayfa Başı Maliyet Yönetimi çözümlerimiz, yazıcı etkinliğinizi ve bütçenizi dengelemenize yardımcı olarak size kullanıcı, müşteri veya departmana göre, belirli ayrıntılarla izleme olanağı verir. Yazıcı veya MFP’lerde kullanıcı kimlik doğrulamasıyla tüm yazıcı kullanımlarını takip edebilirsiniz.

Çok İşlevli Yazıcılar ve Fotokopi Makineleri

Yüksek kaliteli, çok işlevli yazıcılarımız ve fotokopi makinelerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok yapılandırma seçneği sunar. Siyah beyaz veya renkli fotokopi makinenizi hız, kağıt boyutu, sonlandırma ve özellik seçenekleriyle kişiselleştirebilirsiniz. Ofis yazıcılarımızın tamamını görün ve akıllı teknolojilerimizin, üstün görüntü kalitesinin ve belge paylaşım araçlarımızın iş üretkenliğinizi artırmaya nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

Yazdırma Yönetimi Yazılımları

Printel, desteklediği yazıcı platformlarında çalışabilen PaperCut ve MyQ gibi yazdırma yönetimi yazılımları sağlamaktadır. Bu yazılımlar baskı ihtiyaçlarını kontrol altına alır, güvenli hale getirir ve tasarruf etmeye yardımcı olarak çevresel sürdürülebilirlik politikalarını destekler.

Yazdırma parkurunuzu nasıl oluşturmak istersiniz?

İşinizin gereksinimlerine en uygun cihazlarla yazdırma platformları ve ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemelerinin tedariği için bizi arayabilirsiniz.