En iyi HP renkli lazer yazıcılar, herkes için farklı yazıcılar olabilir. Bizim için en iyi renkli lazer yazıcılar ise müşterilerimizin en çok tercih ettiği laser yazıcılardır. Lazer yazıcılar günümüzde şirketler için güvenliği ve verimliliği artıran birçok özel yazılımla birlikte sunulmaktadır. Bu yazılımların ve uygulamaların genel adı Yönetilen baskı hizmetleridir. Lazer yazıcılar ve ilgili çözümler işletmeniz için harika bir yatırım olabilir, çünkü kaynak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlarken çevre koruma politikalarınıza katkıda bulunurlar.

Bu sistemlerin birçoğu sayfa başına düşük maliyetli baskı maliyetlerine sahip olduğundan, baskı bütçesini sınırlandırmak isteyen şirketler için renkli lazer yazıcılar ideal bir satın alma seçeneğidir.

HP Color LaserJet Pro M283cdw, şu anda alabileceğiniz en iyi renkli HP lazer yazıcılardan biridir. Hızlı yazdırır, yerden tasarruf sağlayan bir tasarıma sahiptir ve yazdırmanın yanı sıra tarama, kopyalama ve faks özellikleri içerir. Özelliklerinde gezinmek için kullanışlı bir renkli dokunmatik ekrana sahiptir. Elbette piyasadaki tek harika HP renkli lazer yazıcı seçeneği değil.

HP Color LaserJet Pro M283cdw

HP Laserjet Pro MFP M283cdw

Ev ve ofis için en iyi çok fonksiyonlu renkli lazer

  • Kolay mobil ve dokunmatik ekran kontrolleri
  • Daha büyük lazer yazıcılara kıyasla yerden tasarruf sağlayan sağlam tasarım
  • Alexa’yla çalışır
  • Tarama ve faks özellikli hepsi bir arada model

Neden bunu satın almalısınız: Satın alabileceğiniz en iyi renkli lazer yazıcıdır.

Kimin için: Küçük işletme sahipleri ve ev ofisi olanlar.

Neden HP Laserjet Pro MFP M283cdw

Güçlü, zengin özelliklere sahip bir renkli yazıcının büyük ebatları sahip olması gelmez. HP Laserjet Pro MFP M283cdw, kullanışlı 2,7 inç renkli dokunmatik ekranıyla basit ve modern bir tasarıma sahiptir. Tarama, kopyalama ve fakslama özelliklerinin yanı sıra küçük bir işletme veya ev ofisi için iyi bir seçenektir.

Dakikada 22 sayfa baskı hızıyla bazı büyük yazıcılar kadar hızlı değildir ancak pek çok mobil ve kablosuz seçenek de dahil olmak üzere tercih ettiğiniz herhangi bir yazdırma veya tarama yöntemiyle uyumludur.

HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi renkli lazer yazıcı

  • Güçlü özelliklere sahip kompakt boyut
  • Sağlam güvenlik özellikleri
  • Akıllı telefon uygulaması desteği
HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi renkli lazer yazıcı
HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

HP’nin Color LaserJet Pro MFP M479fdw’si, sezgisel bulut depolama desteğiyle yazdırma ve dijital belge arşivleme için tasarlanmış, hızlı, hepsi bir arada bir yazıcıdır. Hızlı bir renkli lazer yazıcıya ihtiyaç duyan küçük işletmeler için uygundur.

Neden HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw?

Büyük bir yazıcıyı barındırmak için fazla ofis alanına sahip olmayan çalışma grupları ve işletmeler, HP’nin Color LaserJet Pro MFP M479fdw ürününü beğeneceklerdir. MFP M479fdw, dahili düz yataklı tarayıcı, otomatik belge besleyici ve dupleksleme gibi ofisinizin belge gereksinimlerine yardımcı olacak çok işlevli özellikler sunar. M479fdw, siyah beyaz veya renkli olarak dakikada 27 sayfaya kadar çıktı verebilen çok işlevli bir yazıcıdır. Wi-Fi özellği vardır ve mobil baskı birçok cihaz ve platformda desteklenir.

Bu yazıcıdaki en büyük sınırlayıcı faktör, 250 yapraklık küçük kağıt giriş tepsisidir, ancak daha büyük baskı işleri olan daha büyük ofisler isteğe bağlı 550 yapraklık tepsiye yükseltilebilir. Tasarruf etmeye yardımcı olmak için dupleksleme desteklenir.

Öne bakan bir USB bağlantı noktası depolama sürücüsünden yazdırmayı kolaylaştırır. Yazıcı, çeşitli bulut sağlayıcılardan yazdırabilir veya bu sağlayıcılara tarayabilir ve dijital belge arşivlemeyi kolaylaştırır. Sayfa başına daha düşük baskı maliyeti için yüksek verimli toner kartuşları önerilir.

HP LaserJet Pro MFP 3101fdwe

Ev ofisler için en iyi renkli lazer yazıcı

  • Ekonomik
  • Yüksek baskı hızları
  • HP mobil iş uygulaması
HP LaserJet Pro MFP 3101fdwe
Ev ofisler için en iyi renkli lazer yazıcı
HP LaserJet Pro MFP 3101fdwe, bütçeyle sağlam, hızlı ve güvenilir baskı sağlar.

Neden HP LaserJet Pro MFP 3101fdwe

Home ofisiniz veya ev tabanlı bir işiniz varsa, el ilanları ve diğer önemli malzemeleri yazdırmanız için hızlı bir yazıcıya ihtiyacınız olabilir. eden HP LaserJet Pro MFP 3101fdwe, dakikada 35 sayfaya varan baskı hızı, 2.500sayfa aylık baskı hacmi ile kablosuz ve mobil yazdırma desteği sunar.

Yazdırma parkurunuzu nasıl oluşturmak istersiniz?

İşinizin gereksinimlerine en uygun cihazlarla yazdırma platformları ve ihtiyaç duyduğunuz sarf malzemelerinin tedariği için bizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir